KONST / Litografier / Färglitografi 14198077
nr 1419 8077
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, numrerad 171/190. Färglitografi, bildmått: 34x24cm, yttermått inklusive ram: 55x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:28:35
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd